بنا بر قوانین وضع شده، برای فعالیتهای اقتصادی به صورت شراکتی نیازمند ثبت یک شخصیت حقوقی خواهید بود مثلا فعالیت در قالب نمایندگی ، انجام امور پروژه های بزرگ مانند پروژهای پیمانی و هر نوع فعالیت اجتماعی، فرهنگی، آموزشی نیازمند ثبت یک شخصیت حقوقی می باشید. امروزه زمان درکسب و کارها بسیار پر اهمیت تر از قبل می باشد، زیرا با وجود کسب و کارهای آنلاین، تبادلات اطلاعاتی بین شرکتها و سازمانها بسیار گسترده و سریع شده است که غالبا نیاز به ثبت شرکت در 48 ساعت یا ثبت شرکت فوری ضرورت پیدا خواهد کرد تا از مزایای شرکت در مناقصات و یا اخذ تسهیلات بانکی بی بهره نمانید. بسیاری از مشتریان ثبت دانا، نیاز به ثبت شرکت  فوری در 48 ساعت را دارند، در این خصوص با استفاده از وکلای حرفهای و کارشناسان مجرب، اقدام به بررسی و طراحی زیرساخت لازم انجام شده است، در صورتیکه شما نیز، نیاز به ثبت شرکت فوری یا ثبت شرکت در 48 ساعت دارید، همین حالا با شرکت ثبت دانا تماس بگیرید. کارشناسان ثبت دانا حتی در ساعات خارج از وقت اداری پاسخ گو سوالات شما در خصوص ثبت شرکت فوری خواهند بود. در ادامه به چگونگی مراحل ثبت شرکت فوری و نحوه و جزئیات آن می پردازیم با ما همراه باشید:

مراحل کلی ثبت شرکت فوری

ثبت شرکت در گذشته دارای چندین مراحل اداری و قانونی و بسیار زمان بر بود ، امروزه ثبت شرکت چندان کار دشواری نیست. افراد زمان پروسه ثبت شرکت خود را به کارشناسان مجرب می سپارند و بنا به انتخاب خود در کوتاهترین زمان  48 ساعته یا همان ثبت شرکت فوری با تقبل هزینه بیشتری به هدف خود دست خواهند یافت. متقاضیان ثبت شرکت فوری با تحویل مدارک درخواستی اعم از تصمیم در مورد نام شرکت)۵ انتخاب(، موضوع و فعالیت شرکت، آدرس و محل کار شرکت)همراه با کدپستی( و فراهم نمودن سرمایه اولیه و اطلاعات شرکت موردنظر در زمینه فعالیت شرکت (حداقل اعضا برای ثبت یک شرکت دو نفرمی باشد جهت شرکت در مناقصات و گرفتن پروژه هایی که کارفرمای آنها دولتی می باشد شخص حقیقی قادر به اخذ مناقصه نمی باشد و حتما باید تحت عنوان شرکت یا شخص حقوقی شرکت کنند) میتوانند به این مهم دست یابند. بزرگترین  دغدغه متقاضیان ثبت شرکت امانتداری در حفظ اطلاعات خواهد بود. در زمینه اعتماد سازی و نحوه خدمات دهی، ثبت دانا به خوبی با مشتریان ارتباط برقرار کرده و در همین راستا در تمامی زمینه ها اعم از ثبت محدود شرکت ها، سهامی عام و خاص، مشاوران و کارشناسان مجرب و مورد اعتماد را پاسخگو قرار داده است.

اغلب عنوان های ثبت شرکت فوری: شرکت سهامی خاص، شرکت با مسئولیت محدود و شرکت دانش بنیان میباشد . شرکت ها جهت انسجام فعالیت های چند شریک و با هدف های مختلف ثبت می شوند و علت وجود انواع مختلف شرکت نیز همین موضوع می باشد.

نحوه و جزئیات ثبت شرکت فوری

 • _ ثبت تمامی اطلاعات فردی و حقوقی متقاضی
 • _ انتخاب نام: نام شرکت میبایست کاملا فارسی و معنا دار باشد ، تکراری نباشد و از اسم خاص در آن استفاده شده باشد و نوشتن اعداد فقط به صورت حروف مجاز است.
 • _ کارشناس بخش پذیرش در صورت تکمیل بودن تمامی اطلاعات متقاضی آن را ثبت نموده و رسید را به متقاضی تحویل داده و یک نسخه از مرحله پذیرش را ضمیمه اطلاعات قبلی خواهد کرد .
 • _ ورود اطلاعات اولیه: پس از اینکه کارشناس پذیرش اطلاعات را وارد سیستم ثبت کرد، متقاضی ثبت شرکت فوری  صحت اطلاعات را تأیید کرده و درخواست متقاضی برای ادامه فرآیند ثبت شرکت برای تعیین نام نهایی و تعیین کارشناس ارسال میگردد.
 • _ هزینه ثبت:  هزینه در ثبت شرکت فوری( 48 ساعته) بیشتر خواهد بود ولی در روال عادی هزینه کمتر می باشد.

 نحوه ثبت تغیرات شرکت فوری

 • _ ثبت میزان تحولات و تغییرات براساس اساسنامه شرکت
 • _ اساسی ترین تغییراتی که در صورتجلسه مجمع عمومی عنوان شده باشد
 • _ مدت زمان فعالیت شرکت و تمدید آن
 • _ اعلام ورشکستگی یا دیون و قروض شرکت
 • _ بحرانهای فنی
 • _ تخصصی و مالی مربوط به شرکت
 • _ تغییر نام شرکت
 • _ نوع شرکت

_ انحلال شرکت

شرکت ثبت دانا همیشه در بین شرکتها متفاوت ترین، باکیفیت ترین و پایین ترین قیمت ثبت شرکت فوری را به شما عزیزان ارائه خواهد داد، البته در کنار تجربه و تکنولوژی های به کار گرفته در مدیریت امور مشتریان، قادر به ثبت شرکت ها در کوتاه ترین زمان (در صورت تمایل مشتری) می باشد، ثبت دانا با تکیه بر تجربیات خود، ثبت شرکت فوری را نیز در امور خدماتی خود گنجانده است، جهت ثبت شرکت در کوتاه ترین زمان کافیست با مشاوران ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button